Czy interesujesz się sensem swojego życia na Ziemi? A może najzwyczajniej gnębią Cię różne problemy lub sytuacje, których istnienie stoi na przeszkodzie w osiąganiu codziennej harmonii? Sprawy cielesne, emocjonalne, umysłowe, duchowe... Jeśli nie ma w nich zdrowia, pomyślności i są niepoukładane, czy można cieszyć się prawdziwym szczęściem? Chcesz nawiązać pełne połączenie z własnym wnętrzem? To w twojej najgłębszej Jaźni ukryte są prawdziwe rozwiązania dla wszelkich trudności! Czy potrzebujesz uzyskać dostęp do swojej prawdziwej Świadomości?
Jeśli tak jest i rzeczywiście poszukujesz sposobu na poznanie i odkrycie siebie, by dzięki temu wejść w stan szczęśliwości - spotkanie ze mną z pewnością będzie dobrą decyzją! Mogę Tobie pomóc, bo posiadam dar Jasnowidzenia. Widzę aurę. I to nie tylko tą powierzchowną - cielesną, ale również jej ważniejsze części. To namacalny wgląd w to, czym emanuje nie tylko ciało, ale również umysł i dusza. Ponieważ potrafię to robić, zajmuję się kompleksowym odczytem „Mapy Życia” dla człowieka. Dostrzegam głębokie, bardzo subtelne warstwy, z których składa się jego Świadomość.
Jest to więc wyjątkowa możliwość zajrzenia do Twojego wnętrza, do odszyfrowania niepowtarzalnej ”Drogi Życia”, jaka wytyczona jest dla Ciebie na Ziemi. A podążanie swoją optymalną drogą, bezdyskusyjnie pozwala na realizację wszelkich potencjałów, dzięki którym życie nabiera pięknych barw i staje się lekkie, szczęśliwe, czyli po prostu spełnione. Podczas takiej indywidualnej sesji wchodzimy w interakcję energetyczną, podczas której uzyskujemy fizyczną wymianę informacji z głębszych poziomów. Ponieważ komunikujemy się z najgłębszą cząstką człowieka, można śmiało nazwać taką sesję „Rozmową z Podświadomością”. Odbiorca otrzymuje mnóstwo wskazówek, porad, sugestii i tym podobnych drogowskazów, dzięki którym skoryguje swoje życie, wprowadzi do niego niezbędne poprawki i działania „uzdrawiające”.
Dodatkowo korzystam z pomocnych technik otwierających taki namacalny wgląd w siebie. Są to Numerologia, Astrologia oraz Chirologia. Stosuję te metody już od bardzo długiego czasu podczas pracy z klientami i dlatego wiem, jak wiele celnych podpowiedzi można uzyskać posługując się tymi praktykami. Odczyt tych niepowtarzalnych kluczy osobowości - cech charakteru, talentów, predyspozycji, to przeżycie niezastąpione. Podczas sesji umożliwiam więc tobie realizację procesu „Poznawania Siebie”, czyli obcowania z własną naturą, mapą własnego życia, ułatwiającego obranie kursu na realizację marzeń.
Pamiętaj, że „najdłuższa podróż rozpoczyna się zawsze od pierwszego kroku”. Ta podróż nazywa się „Twoje Życie” i skoro tutaj jesteś, to już za pewne trwa! Ja jestem tylko drogowskazem...
Koszt takiego spotkania ze mną to 600 zł. Czas trwania sesji to około półtora godziny. Umawiać się można ze mną telefonicznie (662262119).
Preferuję spotkania bezpośrednie. W szczególnych przypadkach mogę poprowadzić sesję przez Skype (nick magesteros).