ORGONITY urządzenia jutra:

Zobacz jak ustawić piramidę

Orgonity w najprostszym ujęciu, są urządzeniami wprowadzającymi do naszego otoczenia pozytywną energię życiową. Oznacza to, że mają dobroczynny wpływ na wszelkie procesy życiowe. Uzdrawiają, harmonizują, chronią, witalizują, eliminują smog elektromagnetyczny i stres. Aby jednak dokładnie poznać proces o jakim mowa, trzeba rozwinąć pojęcie energii Orgonu, na którą oddziałują te urządzenia.

Ta wszechobecna energia życiowa jest w różnych kulturach rozmaicie nazywana. W Indiach określana jest jako Prana, w Chinach jako Chi, a w naszej, zachodniej cywilizacji jako Eter lub Orgon. Ta druga nazwa bierze swój początek od prac Wilhelma Reicha, który całe życie poświęcił badaniu tej zagadkowej energii. Odkrył on w zasadzie te same prawdy, jakie na przestrzeni wieków były opisywane w podobny sposób. Wedle tych odkryć Energia Orgonalna jest rodzajem subtelnych drgań, które współtowarzyszą wszelkim przejawom życia w Kosmosie. Występuje w powietrzu, pożywieniu, promieniach słonecznych oraz towarzyszy myślom, emocjom, uczuciom. Jej tajemniczość wynika głównie z tego, że jest dla nas niewidoczna. Reich całościowo określił te wibracje, jako Kosmiczną Energię Życiową- Orgon.

Nowoczesna fizyka odsłania przed nami coraz więcej sekretów związanych z tymi zjawiskami. W ostatnich latach odkryto, że wszystko co nas otacza, to w istocie różnego rodzaju fale. Ponadto zakres jaki postrzegamy jest ograniczony niedoskonałością naszych zmysłów. Przykładowo pszczoły, w przeciwieństwie do nas, widzą światło ultrafioletowe, a psy słyszą ultradźwięki. W przyrodzie występuje więcej takich zjawisk, które potwierdzają, że w poznawaniu otaczającego nas świata nie należy ograniczać się tylko do zmysłów. Na szczęście unowocześnienie aparatury badawczo-pomiarowej umożliwia nam obecnie głębsze poznanie tajemnic życia. Właśnie zostały odkryte fale grawitacyjne, których istnienia wcześniej tylko się domyślano. Mamy więc możliwość głębszego przeniknięcia sensu Energii Orgonu, której dotykalne spektrum znajduje się właśnie w sferze dla nas niewidocznej. Ostatnimi laty nasza cywilizacja zaczęła w końcu empirycznie potwierdzać znaczenie tej potężnej energii. Poznaliśmy ponadto jej wielopoziomowy wpływ na jakość ludzkiego życia. Współtworzy bowiem jednocześnie naszą sferę fizyczną, emocjonalną, intelektualną oraz duchową. Energia ta towarzyszy człowiekowi w każdym aspekcie życia, a jej rodzaj, czyli wibracja i potencjał, ma kapitalne znaczenie dla jego jakości. Warto wiedzieć, że jego potencjał zależy od warunków w jakich wchodzi w interakcję z człowiekiem. Kiedy okoliczności towarzyszące życiu są sprzyjające, Orgonu jest dużo i jest sprzyjający, kiedy zaś warunki są toksyczne, zabarwia się negatywnie lub mówiąc inaczej "znika". Taki negatywny potencjał Orgonu jest źródłem wszelkich chorób i cierpień ludzkich. Generowany jest przez niezdrowy tryb życia (zła dieta, brak ruchu, nałogi, zatrute miejskie powietrze), złe emocje (stres, żal, smutek, strach, złość), smog elektromagnetyczny (sieci komórkowe, sprzęty AGD, nadajniki Wi-Fi, telewizory). Takie zabarwienie tej życiowej energii zdecydowanie stoi na drodze do szczęśliwego i zdrowego życia.  

W świetle tej wiedzy, aby świadomie wpływać na rodzaj otaczających nas fal- wibracji, i by chronić się przed negatywnym Orgonem, na początku XXI wieku zostało wynalezione urządzenie, które od nazwy energii na którą oddziałuje zyskało miano ORGONITU. Bazuje ono na idei wywodzącej się Wilhelma Reicha, choć on sam nie uczestniczył w jego powstawaniu ale był niejako prekursorem tej szczytnej idei. Idei mającej za cel poprawianie warunków jakości życia człowieka dzięki wpływaniu na jakość i ilość Orgonu. Zaś sam Orgonit działa na otaczające nas warunki życia w taki sposób, że wszelkie toksyczne wibracje są oczyszczane z negatywnego zabarwienia i dodatkowo wprowadza się dużą ilość zdrowego Orgonu. Czyli tak, by zdrowie, szczęście, radość, miłość, spokój, bogactwo, zastępowały swoje przeciwieństwa. Zatem Orgonity podnoszą poziom energii zdrowia, harmonizują oraz witalizują organizm, wspierają pozytywny nastrój emocjonalny, poprawiają jakość snu i pobudzają intelektualnie, redukują stres i smog elektromagnetyczny. Ich działanie zostało dowiedzione przez badania nowoczesnymi urządzeniami pomiarowym oraz doświadczenia tysięcy osób zadowolonych z ich użytkowania. Nie są to więc talizmany, których skuteczność zależy od wiary, ale specjalistycznie budowane urządzenia, o ściśle określonym przeznaczeniu.

Jak i dlaczego działają:

Orgonity oczyszczają w swoim wnętrzu energię, i aby ten proces był skuteczny muszą być wykonane w odpowiedni sposób. Trzeba przestrzegać pewnych ścisłych założeń technologicznych. W ich skład powinna wejść stal, kryształ górski (kwarc) oraz metal zawierający w sobie miedź rodzimą. Dodatkowo stosuje się minerały, czyli wszelkie kamienie szlachetne i półszlachetne. Każdy ze składników ma ściśle określone zadanie. Stal to głównie żelazo, które nadaje właściwości magnetyczne- co umożliwia zasysanie energii z otoczenia oraz umożliwia "uziemianie' energii, czyli ściąganie nadmiaru negatywnie zabarwionego Orgonu, robiąc jednocześnie miejsce w biopolu na nowy. Następnie energia wewnątrz jest przetwarzana- oczyszczana przez wymieszany ze stalą kwarc. To minerał o najmocniejszym działaniu oczyszczającym i "ściągającym" negatywnie zabarwioną energię. Podczas procesu zostają więc usuwane z pól energii szkodzące zdrowiu złogi elektromagnetyczne oraz negatywnie wibrujące psychiczne pozostałości itp.. Trzeba podkreślić, że kwarc posiada pamięć fizyczną, więc przetworzona- zwrócona energia przybierze wibrację zakodowanych w nim informacji. Dlatego podczas tworzenia orgonitu stan mentalny twórcy (emocje, myśli, uczucia) zostaje zapisywany we wnętrzu urządzenia. Najlepiej więc by wykonała go osoba dojrzała, świadoma tego co robi, najlepiej sama szczęśliwa, a także duchowo rozwinięta. Bowiem im bardziej kwarc naładowany jest pozytywną informacją podczas tworzenia Orgonitu, tym lepiej dla użytkownika. Kolejny niezbędny składnik to miedź rodzima, lub stop metalu z jej udziałem. Nie koroduje, dobrze przewodzi, a co najważniejsze posiada pozytywnie wpływający na człowieka potencjał elektromagnetyczny. Od wieków wiadomo, że miedź ma dobroczynny wpływ na zdrowie. Wykorzystanie tej właściwości wpływa korzystnie na jakość emitowanej przez orgonit energii. Dodatkowo powoduje ona "wypychanie" energii z urządzenia- czyli po prostu zwiększanie jego zasięgu oddziaływania. Ostatnim składnikiem są minerały. Ich zadanie to ukierunkowanie właściwości przetwarzanej energii. Rodzaje emitowanej przez nie wibracji mają bowiem różne częstotliwości. To jak wchłanianie przez organizm składników odżywczych z pożywienia, tyle że w tym przypadku proces ten jest subtelniejszy. A że rodzaj wibracji zależy od ściśle określonej natury danego kamienia, można świadomie dobrać kierunek tej energii i dzięki temu oczekiwać pożądanych rezultatów.

Podsumowując, usuwanie toksycznych energii i eliminowanie smogów elektromagnetycznych jest zadaniem każdego orgonitu. Rodzaj zwrotnej energii, zależy natomiast od gatunku zastosowanych minerałów. Dlatego przy doborze warto kierować się rodzajem emitowanej na zewnątrz energii. Na temat jakości tych wibracji w książkach i w sieci można znaleźć mnóstwo materiałów. Wiadomo jak uzdrawiają i pozytywnie wpływają na samopoczucie człowieka. Podobnie pracują w orgonitach. Jednak dzięki połączeniu z właściwościami metali, ich zakres promieniowania staje się większy. To tak jakby kamienie dostawały turbo sprzężenia swoich właściwości. A ponieważ pracuję z kamieniami świadomie i potrafię w pewnym sensie komunikować się z nimi, przygotowałem autorski opis ich działania i przeznaczenia(opis ten jest dostępny na stronie w zakładce O Minerałach). Wiem, że bardzo może to pomóc przy doborze własnego orgonitu. Ponieważ jestem także astrologiem i posiadam zdolności widzenia subtelnych energii, z łatwością łączę rodzaje kamiennych wibracji ze znakami zodiaku, żywiołami i planetarnymi esencjami. Dzięki temu opis ma charakter uniwersalny.  Przy wyborze można kierować się więc rodzajem cechy, na którą oddziałuje orgonit, lub po prostu rodzajem energii jaki pragniemy wprowadzić we własne otoczenie.

Czy nie warto więc spojrzeć na rzeczywistość z szerszej perspektywy, by śmiało wypróbować coś, co wprowadza pozytywne zmiany w życiu? Po to właśnie powstają urządzenia jutra, by zmieniać nasze życie na lepsze.

BHP Użytkownika:

Podstawową cechą, dzięki której orgonity działają w taki a nie inny sposób, jest uziemianie- czyli ściąganie nadmiernego potencjału z biopola- do ziemi. Robi to miejsce na nową Energię Życiową(Orgonalną). Dlatego są pewne zasady, w zasadzie wskazówki co do poprawnego użytkowania ich:

1) Dotykanie- Po prostu samo dotykanie Orgonitu powoduje łączenie się z matrycą Ziemi, więc czym częściej to robimy, umożliwiamy ten proces. 

2) Mycie wodą- Raz na jakiś czas przemywać pod bieżącą, chłodną wodą. Nie ma reguły co do częstotliwości. (Raz w miesiącu to jest już dość często!).

3) Uziemianie- Jeśli mamy możliwość, połóżmy Orgonit na ziemi, trawniku itp. 

4) Magnesowanie- To subtelny proces poruszania atomami żelaza w środku Orgonitu- należy przyłożyć do ścianki Magnes, dać mu się przyczepić i delikatnie ruszać nim. Dodatkowo- najlepiej mentalnie wizualizować czystą, obfitą, uzdrawiającą energię życiową. Można afirmować przy tym hasła takie jak "Zdrowie" "Szczęście" "Miłość" :"Harmonia" "Obfitość" "Sukces" "Aktywność" "Radość" itp...

5) Nasłonecznianie- Raz na jakiś czas wystawić na promienie słoneczne. Ewentualnie na światło księżyca. Minerały to lubią ;-)

Zobacz jak ustawić piramidę

Oficjalne artykuły na stronie Nieznanego Świata:

Orgonity Esteros na innych stronach