Warsztaty pod tytułem "Poznaj Siebie" by Odkryć w Swym Wnętrzu Klucz do Szczęśliwego Życia!
Człowiekowi od zawsze towarzyszą egzystencjalne pytania typu:
 • Czy życie ma sens?
 • Po co istnieje Ludzkość, Ziemia, Kosmos?
 • Po co Ja żyję i co mam ze swoim życiem zrobić?
 • Jaki to wszystko ma cel? Itp.
ważne pytania
 
Ludzie najczęściej wypierają potrzebę zmierzenia się z egzystencjalną prawdą i standardowo większości nigdy nie udaje się choćby otrzeć o odpowiedzi. Materializm, konsumpcjonizm, przyziemność- to powszechnie najłatwiejsza droga ucieczki. Bierny stosunek jednostki do kształtowania własnego losu rzadko owocuje szczęśliwym życiem.
stres w życiu człowieka
 • No i jakiej jakości jest życie większości ludzi?
 • Czy jest w nim dużo szczęścia, zdrowia, radości?
 • Dlaczego tak duża ilość ulega stresowi, chorobom, cierpieniu, próżności?
 • A Ty? Czy zgadzasz się na takie przeciętne funkcjonowanie?
 • Czy może jednak masz świadomość, że życiem kierują jakieś prawa?
 
W rzeczywistości istnieje mnóstwo osób szczęśliwych i wdzięcznych za to, że są tu na Ziemi! Najczęściej są to ci, którzy sprostali tym najtrudniejszym pytaniom, a zdobytą mądrość przekuli w działanie i mogą nazwać swe życie spełnionym! Nadali swojemu życiu cel zgodny z własną, niepowtarzalną naturą. Dlatego można podsumować ich sekret maksymą „Poznaj Siebie”, bo właśnie w odkryciu swej własnej wyjątkowości i podążaniu za nią, tkwi ich tajemnica Sukcesu! Co ważne, naprawdę istnieje kod dostępu do takiej wiedzy, działającej z matematyczną precyzją na rzecz szczęśliwego życia!
 • Czy chcesz poznać tą wiedzę by otrzymać taki klucz?
 • Czy dasz się powstrzymać ludziom negującym istnienie takiego klucza?
 • A może mimo powszechnym dogmatom zdecydujesz się wejść na drogę samopoznania?
Wybór należy tylko do Ciebie! Płynąć pod prąd to znaczy zmierzać do portu, w którym szczęśliwość jest standardem, a nie cichym pragnieniem. Na tej drodze można korzystać ze sposobów i wskazówek tych, którzy drogę tą już przebyli! Jeśli bowiem istnieją zwycięzcy, to tylko dlatego, że odważyli się poznać zasady rządzące życiem i nie czekali na pozwolenie. Jeśli wybierasz się przebudzić i wyrwać z marazmu powszechnego postępowania, lub jeśli już jest to za Tobą i szukasz wsparcia, to warsztaty rozwoju osobistego, które przygotowałem, są zdecydowanie dla Ciebie!
klucz dostępu do wiedzy
 
Jak wyglądają prowadzone przeze mnie Warsztaty:
duchowy rozwój człowieka
Na zajęciach zaprezentuję szeroką teoretyczną wiedzę oraz wiele praktycznych metod, dzięki którym każdy z dużą łatwością będzie mógł odczytać swoją niepowtarzalną „mapę życia”. To z pewnością pomoże uczestnikowi w stworzeniu osobistego klucza do prowadzenia zdrowego, spokojnego i poukładanego życia, do odnalezienia w sobie prawdziwej mocy życia, pomagającej na ścieżce duchowego rozwoju.
 
Na początku zajmiemy się kompleksową wiedzą na temat systemu energetycznego człowieka, tzw. Czakr. Opowiem szczegółowo o tym, czym są i jak działają. W tej wiedzy kryje się podstawowy klucz do zrozumienia własnego funkcjonowania. Dotyczy to zarówno ciała fizycznego i psychiki! To zajrzenie do wnętrza, czyli do własnych podstaw energetycznych. Zobaczysz, jak ogromne znaczenie ma świadome wykorzystywanie sygnałów znajdujących się w czakrach. Jesteśmy bowiem na planie fizycznym rozszczepionym światłem! I dlatego ta wspaniała wiedza o czakrach tak bardzo ułatwia życie w codziennej rzeczywistości.
czakry
 
Następnie omówimy kwestie związane z bardziej fizycznymi- namacalnymi sposobami pozyskiwania swojego niepowtarzalnego wzorca życiowego. Zobaczysz jak z łatwością używać tych wspaniałych metod w odczytywaniu siebie, ale też i innych osób.
odczytywanie siebie i innych osób
 • Dokładnie omówimy Chirologię (czytanie z ręki)
 • Numerologię
 • Oraz nieco powierzchownie Astrologię (głębsze jej poznanie to osobny dział, ale kilka podstawowych wskazówek może naprowadzić zainteresowane osoby na dalszą drogę)
 
Następnie opowiem o BIOGEOMETRII, wspaniałej wiedzy z zakresu świadomego wpływania na własną przestrzeń życiową. Dokładnie przyjrzymy się królestwu Minerałów, Symbolom Energetycznym i Orgonitom. Będzie o tym, jak używając ich na co dzień poprawiać swoje otoczenie, by żyć w zdrowym ciele i duchu! Świat minerałów jest dla nas wsparciem ze strony nieskończenie bogatej, różnorodnej i pięknej Natury. Wprowadzanie tej energii, to świadome korzystanie z wyjątkowo korzystnych częstotliwości. Minerały wnoszą do życia wysokie wibracje, których obecność wzmacnia optymizm, harmonię, spokój itp. Podobnie jest z Symbolami i Orgonitami!
minerały w życiu człowieka
 
medytacja w życiu człowieka
Sercem całych warsztatów będzie nauka Medytacji metodą "Połączenie".
Opowiem co dzięki niej uzyskujemy w codziennym życiu, ale też jak to wpłynie na człowieka w większym wymiarze czasu. Medytacja jest umiejętnością wręcz magiczną, bo umożliwia dostrajanie się do częstotliwości tzw. Źródła- niewyczerpalnej energii życiowej. Mówiąc dosłownie- umożliwia łączenie się z „Umysłem Boga”. Podam zatem praktyczne zalecenia jak uruchomić w sobie tą umiejętność. Poprowadzę też osobiście kilka tych Medytacji- będzie to wplecione w cały harmonogram zajęć.
 
wyjątkowe orgonity
 
Zapraszam entuzjastów pozytywnego życia na zajęcia ze mną! Każdego uczestnika zabiorę w niepowtarzalną podróż, której zwieńczeniem jest odkrycie sekretu spełnionego życia. Gwarantuję pełne zaangażowanie w to, by każdy z uczestników zakończył warsztaty z poczuciem otrzymania tego po co przybył! Podzielę się naprawdę głęboką, namacalną wiedzą, o tym jak i gdzie szukać. Wiedza ta bowiem sprawdza się z matematyczną precyzją i każdego prowadzi do upragnionego celu. Naprawdę - sumienne jej zastosowanie gwarantuje sukces! Sukces zwany po prostu- Szczęśliwym Życiem!
Jeśli chodzi o techniczną stronę warsztatów:
 • Czas Trwania 2 dni.
 • Planowany czas to około 10-11 godzin.
 • Godziny zajęć: Sobota od 11-ej do 19-ej, z przerwą na obiad. Niedziela od 10-ej do 14-ej.
szczęście
 
Miejsce Spotkania:
Centrum Edukacyjne "ATUT" Ul. Oś Kartuska 2 59-220 Legnica (można wpisać w nawigację Galaktyczna 13)
KOSZT 400 zł. Trwają zapisy. (Liczba miejsc ograniczona).
Nie organizuję noclegów i wyżywienia- to trzeba zrobić we własnym zakresie.
Zapewniam pomoce dydaktyczne oraz poczęstunek w postaci kawy, herbaty, ciasta.
Zapisy na esteros@orgonit.pl, oraz telefonicznie 662-262-119.
Terminy i miejsca są uzupełniane na bieżąco.
Istnieje możliwość mojego dojazdu do wcześniej przygotowanej grupy w dowolnym miejscu w Kraju, a nawet za granicą. Warunkiem jest minimalna liczba 8 uczestników. Zapytania w tej kwestii proszę kierować bezpośrednio do mnie.
Pozdrawiam serdecznie!  Piotr Esteros Pytlowany
Komentarze po warsztatach:
"Razem z moim partnerem mieliśmy okazję uczestniczyć w Piotra warsztatach w kwietniu 2019. Muszę zaznaczyć, że wiele wykładów innych mieliśmy okazję wysłuchać już wcześniej a tego byliśmy wyjątkowo ciekawi i to również ze względu na to, że orgonity które posiadamy działają i zmieniają nasze życie na lepsze. Chęć odkrywania była na tyle silna, że wylądowaliśmy w Legnicy. Warsztaty bardzo wartościowe, ogrom wiedzy, luźna atmosfera a zarazem pełna różnych emocji w zależności od przedstawianego tematu. Bardzo dużo tematów, pytań i odpowiedzi, i myślę, że dwa dni to za mało aby taka wiedzę dźwigać, choć nam to się udało. Dużo przemyśleń po warsztatach, które pozwoliły nam zupełnie inaczej postrzegać rzeczywistość, zatopić się w zrozumieniu i akceptacji niektórych zachowań. Dla nas był to czas kolejnych doświadczeń które stanowią ogromną wartość w naszym życiu. Dziękujemy Piotr za możliwość korzystania z twojego doświadczenia, umiejętności i wiedzy. Gorąco zachęcam wszystkich zainteresowanych do skorzystania z warsztatów, które odmienią wasze życie." Pozdrawiamy Ewa i Maciej
"Witajcie kochani. Dziękuję Piotrowi, że właśnie w taki luźny i otwarty sposób poprowadził warsztaty - radośnie i spontanicznie. Cieszę się, że mogłam poznać tak wibrującą Istotę, przy której czułam się bardzo swobodnie i pomimo iż tematy są mi znane, czułam się rewelacyjnie i chętnie spędziłam te dwa dni na Byciu. Upewnił mnie, co do moich odczuć. Pogłębił moją pracę nad miłością, radością, harmonią, czyli tymi cechami, które sam Piotr przejawia na co dzień a które w dzisiejszej dobie są w moim odczuciu bardzo, ale to bardzo rzadkie a istotne. Pokazał w pewnych metodach(mam na myśli astrologie, numerologie itp), gdzie występują ograniczenia, ramy, które nam uniemożliwiają osiągnięcia pełni szczęścia, a do których część z nas jest przyzwyczajona a nawet niezauważalnie przyjmowaliśmy to za miarę właściwego myślenia. Teraz o wiele łatwiej jest pracować nad niwelowaniem tworzenia dualizmu- nad którym mało się kto zastanawia i go rozumie, pomimo iż dużo się o tym mówi w obecnym czasie. Miło zaskoczyła mnie różnorodność uczestników- od wieku, różnych doznań energetycznych w swoim życiu, dopiero co zaczynających istnienie w świadomości, poprzez już istnienie świadome...I mimo to, każdy czuł się swobodnie, śmiało wyrażał swoje zdanie, odczucia. Każdy upewnił się i otworzył na dalszy rozwój w swoim optymalnie wybranym kierunku. Polecam warsztaty Piotra dla otwartych osób. Osób, które pragną koncentrować się na byciu i współpracy z Istotami białego światła, bo Źródło i tak jest jedno, lecz to my decydujemy czy chcemy pracować nad miłością harmonią, radością, spokojem wewnętrznym- o czym Piotr nam mówił, czy nad niższymi wibracjami jak złość, zazdrość, smutek, walka o przetrwanie - wówczas na pewno taka osoba znajdzie gdzieś odpowiednie wskazówki, ale nie u Piotra." Klaudia
"Dziękuję Piotrze za przeprowadzone przez Ciebie warsztaty, za klimat do którego Nas przeniosłeś. O takich warsztatach myślałam od momentu pokochania orgonitów. Orgonity podniosły moje wibracje- Warsztaty rozszerzyły umysł. Moja świadomość wzrasta, życie jest piękne! Energia wszystkich orgonitów w pomieszczeniu zrobiła duże WOW. Perfekcyjnie zdiagnozowana aura. Wszystko zgadzało się z moim odczuciem. Uświadomiło mi bardziej, żeby słuchać wewnętrznego JA. Pielęgnujmy swoje czakry! Interesowało mnie również bardzo czytanie z ręki (po raz pierwszy)- wszystkiego naprawdę można się dowiedzieć! Z chęcią rozwinę się w tym temacie dalej. Medytacja wprowadziła NAS w błogi stan radości. Uczucie dobra, miłości w medytacji rozszerzyło umysł. U mnie rozpoczęła się transformacja w kontekście zmian myślowych wiary w jakiej zostałam wychowana." Aga
"Witaj Piotrze, trochę to trwało bym zebrała się do napisania słów podziękowania i wdzięczności za te piękne warsztaty bo bardzo chciałam się podzielić swoimi spostrzeżeniami, powiedzieć innym, że warto szukać swojej drogi. A działo się tam dużo: praca nad harmonią i miłością bez której świat jest niepełny, odczytywanie aury - niesamowite przeżycie dla mnie, medytacje które przenosiły mnie w głąb siebie, energia Orgonitów która nam towarzyszyła, wykład o czakrach, astrologii, numerologii, rozmowy o dualizmie Wszystko to uświadomiło mi, że znalazłam się we właściwym miejscu i właściwy człowiek dzieli się swą wiedzą i przekazuje ją z miłością. Dziękuję Ci za entuzjazm z którym prowadziłeś warsztaty, za energię jaka panowała wśród nas. Ty Piotrze uświadomiłeś mi, że życie w szczęściu i miłości zależy ode mnie i taką drogą chcę iść. Kłaniam się nisko." Ula z Krakowa
piotr esteros pytlowany twórca orgonitów