O nas

Chcę przedstawić nas, rodzinę pozytywnie zakręconą, kierującą się w życiu miłością, radością i wolą szerzenia szczęścia dla dobra całej ludzkości. Ja jestem Piotr Pytlowany, towarzyszy mi żona Ola oraz córki Gabrysia i Ania, a lipcu 2017 dołączył do nas niesamowicie radosny synek- Juliusz. Zajmujemy się studiowaniem i praktykowaniem wszelkiej wiedzy umożliwiającej prowadzenie szczęśliwego życia i jej propagowaniem. Robimy to w harmonii z kosmicznym alfabetem istnienia i naprawdę rozumiemy, że tylko jako rodzina stanowiąca jedność, możemy wyjść z tą wiedzą do społeczeństwa. Podążamy więc z zapałem drogą inspirowania innych do prowadzenia również pozytywnego i wypełnionego radością życia.

Ja od urodzenia posiadam zdolności jasnowidzenia, przenikania między wymiarami oraz, co chyba najważniejsze, odwagę do prowadzenia radykalnego życia, wbrew powszechnym stereotypom i dogmatom. Wewnętrznie zaś napędza mnie chęć pomagania innym ludziom. Jestem szczęśliwy i wypełnia mnie spokój ducha, a największym mym marzeniem jest dzielenie się tym z innymi. Wiem bowiem, że istnieje wiedza i zrozumienie umożliwiające każdemu człowiekowi prowadzenie równie poukładanego i napełnionego sensem życia. Sam zresztą bardzo dobrze opanowałem takie funkcjonowanie. Dlatego właśnie zająłem się tworzeniem orgonitów, dzięki nim bowiem świadomie pomagam innym w ulepszaniu przestrzeni w jakiej żyją. Tak więc spełniam swoje przeznaczenie, bo rozprzestrzeniam taką pozytywną wiedzę.

Moja żona Ola wspiera mnie w tym całym sercem. Dodatkowo sama kocha pomagać innym i ma na to własne sposoby. W zasadzie od urodzenia przejawia zdolności medialne, potrafi odbierać sygnały z „drugiej strony”. Razem nakręcamy się i działamy wspólnie. Natchnieniem dla nas jest chęć lepszej przyszłości dla całej ludzkości. A że mamy w domu przedstawicieli tej przyszłości, czyli nasze dzieci, o źródło naszej inspiracji nie trudno. No bo właśnie naszą największą inspiracją są towarzyszące nam radosne dzieci. Powabna i entuzjastyczna Gabrysia oraz wiecznie uśmiechnięta, przywódcza Ania oraz wiecznie radosny i nad wyraz spokojny Juliusz. One to dopiero potrafią nadać życiu sens. Jeśli można wskazać najbardziej smakowitą sól życia, bez wątpienia są to dzieci. I to jesteśmy cali my, Pytlowani :-)

Rodzina