Kwiat Życia

Kwiat Życia
Jest to jeden z najsilniejszych symboli energetycznych. Znany i używany w prastarych cywilizacjach. Obecnie ludzkość na nowo poznaje jego potężną moc. Bardzo ceniony przez ludzi zajmujących się wszelką pozytywną wiedzą, medycyną niekonwencjonalną, czyli ogólnie pracą na rzecz budowania lepszej przyszłości. Przyciąga kosmiczną energię, harmonizuje i równoważy aurę, witalizuje organizm, pobudza umysł, sprzyja rozwojowi świadomości. Ma bardzo dobry wpływ na tworzenie pozytywnego klimatu sprzyjającemu zdrowotności, sprawności intelektualnej i przebywaniu w najbardziej wzniosłych uczuciach, jak miłość, pokój, harmonia itp...

Kołowrót

Kołowrót
Ma bardzo silne działanie ochronne. Tworzy wir energetyczny, który zasysa i odbija wszystko to, co szkodzi wewnętrznie człowiekowi(np. brak poczucia materialnego i psychicznego bezpieczeństwa, roztargnienie, mentlik w głowie, brak miłości własnej. Wprowadzając taką ochronną aurę, zapewnia spokój i głębokie poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu człowiek może w spokoju zająć się własnym życiem. Dodaje też odwagi do działania i ogólnie pozwala na pokonywanie wszelkich przeciwności. Dodatkowo łączy ze świetlistą, słoneczną energią, przez co wnosi w otoczenie moc inspirującą do podejmowania się najtrudniejszych wyzwań, których zdobycie sprawia człowiekowi ogromną radość i samozadowolenie. Chroni więc i zachęca do działania, dlatego bardzo dobrze służy ludziom łatwo wpadającym w zamartwianie się i stale ulegającym destruktywnym lękom.

Ręce Boga

Ręce Boga
Zapewnia łagodną, harmonizującą energię, mobilizującą do poszukiwania i wprowadzania równowagi w życie. Łączy bezpośrednio z esencjami ziemi, a to wyjątkowo mocno zasila nieskończonymi pokładami energetycznymi. Dzięki temu człowiek ma mnóstwo sił do działania i to zarówno dla własnego jak i wspólnego, społecznego dobra. Dodatkowo chroni i zabezpiecza przed nieoczekiwanymi zdarzeniami, a przywołując opiekuńcze energie pozwala na spokojne odnajdywanie harmonii we własnym wnętrzu. Wspiera też odwagę i determinację przy podejmowaniu nowych projektów. Jest to symbol wyjątkowo pacyfistyczny, przywołujący do porządku wzburzone emocjonalnie osoby. Wprowadza spokój i harmonię do wszelkich stosunków międzyludzkich i na pewno pomoże złagodzić nawet najbardziej zacietrzewionych osobników.

Triskelion

Triskelion
Harmonizuje ciało, umysł i duszę, czyli trzy podstawowe elementy składające się na nasze istnienie. Pogłębiając to subtelne połączenie, umożliwia człowiekowi odczucie wewnętrznej pełni. Wspiera dążenie do harmonii i ułatwia w pełni świadome życie. Zachęca do czerpania radości z ciała, do celowego używania umysłu, do wsłuchiwania się w wieczny głos duszy. Uczy tego, iż wszystko ma swój sens, jest dobre i skoro się wydarzyło, stając się doświadczeniem, wzbogaca nasze wieczne życie. Przynosi więc ulgę, poczucie pewności i umożliwia utrzymywanie w swoim wnętrzu spokoju ducha. Pozwala też na radykalne wybaczanie i zrozumienie nawet najbardziej negatywnych zdarzeń. Sprawia, że życie staje się pełne, sensowne, zdrowe i poukładane. Jest tak dlatego, że pełna równowaga między trzema składowymi człowieka jest po prostu do szczęścia konieczna.

Swarzyca

Swarzyca
Ma wyjątkowo mocne działanie ochronne. Niweluje wampiryzm energetyczny i odpycha wszelkie szkodliwe energie pochodzące od innych ludzi. Dodatkowo łączy z wysoką świadomością kosmiczną i przyspiesza rozwój duchowy. Dlatego właśnie jest tak historycznie zdyskredytowana -rozwój duchowy prowadzi bowiem do wolności, niezależności i umiejętności zrywania z toksycznym systemem. Zachęca do pracy wewnętrznej, do medytowania, do wsłuchiwania się w głos duszy i skwapliwego za nim podążania. Prowadzi więc do odważnego i zdecydowanego przeciwstawiania się narzuconym, zniewalającym dogmatom i podnosi chęć łamania tych szkodzącym szczęściu stereotypom. Umożliwia też wchodzenie w głębsze stany mentalne, obserwację własnych myśli i co więcej -ich kontrowanie. Dlatego można wprowadzać do swojego wnętrza celowo określone afirmacje i pozytywne intencje, które stale pielęgnowane skierują człowieka w wymarzony stan spokoju ducha.

Gromowładca

Gromowładca
Bardzo mocny znak wprowadzający mnóstwo energii twórczej do otoczenia. Umożliwia długotrwałe wykonywanie ciężkiej pracy. Wspaniale niweluje następstwa czasochłonnych i wyczerpujących zajęć. Ponieważ wprowadza słoneczną, radosną energię wzmagającą regenerację komórkową (szczególnie w mózgu), wspaniale przeciwdziała stresowi. Zachęca do wprowadzania nowatorskich rozwiązań, do wychodzenia naprzeciw nawet najtrudniejszym sytuacjom, których pokonywanie najczęściej przysparza o ból głowy i zniechęcenie. Dodatkowo łączy człowieka z jego najgłębiej ukrytymi pokładami energii. Można więc dużo więcej czasu poświęcać na twórcze działanie. Pozwala też na sięganie po oryginalne inspiracje twórcze z reguły znajdujące się poza zasięgiem umysłu. To jakby podłączanie się do nieskończonej matrycy wspaniałych i konstruktywnych pomysłów, które leżą gdzieś w przestrzeni duszy. Ogólnie wzmaga w człowieku: radość, twórczość, przebojowość, promienność, samozadowolenie oraz uczciwą satysfakcję z własnych osiągnieć..

Gwiazda Obfitości

Gwiazda Obfitości
Dostraja człowieka do pierwotnego rytmu kosmosu. Aktywuje optymalny przepływ energii między czakrami. Wypełnia wszelkie ubytki energetyczne. Zapewniając dostęp do nieskończonych pokładów energii, ułatwia odczuwanie stałego poczucia bezpieczeństwa, które jest fundamentem szczęśliwego życia. Gwarantuje obfitość w każdej płaszczyźnie- materialnej, umysłowej, duchowej. Dodatkowo umożliwia łatwe wejście w przestrzeń serca, dzięki czemu człowiek żyje w pełnym zaufaniu do świata i wie, że zawsze dostaje taką porcję energii, jaka jest mu aktualnie potrzebna. Obfitość z tego poziomu to pewność, że wszystko jest człowiekowi zagwarantowane przez harmonijną więź z kosmosem. Człowiek jest bowiem dzieckiem kosmosu i powinien mieć świadomość, że tak jak nowo narodzone dziecko ufa bezgranicznie swoim rodzicom w to, że dostanie wszystko co jest mu potrzebne do zdrowego wzrastania, tak i kosmos zapewnia dorosłemu wszelką obfitość. Uczy też prawdy o tym, że celem życia jest ciągłe wzrastanie, więc jeśli człowiek potrzebuje „więcej” żeby się rozwijać- na pewno to dostanie.

Gwiazda Anielska

Gwiazda Dawida - Pieczęć Anielska
Reprezentuje harmonijną więź z energią życiową spływającą do nas z wyższego wymiaru, której celem jest wspieranie człowieka na drodze samorozwoju. Dodaje niezachwianej wiary w głębszy sens życia. Zachęca do pokonywania wszelkich trudności życiowych z optymistycznym i twórczym nastawieniem. Podnosi odporność na stres i zwiększa zrozumienie dla wszelkich nieprzychylnych okoliczności, które czasami niespodziewanie się w życiu pojawiają. Inspiruje do wytężonej pracy we własnym wnętrzu, poznawania siebie i akceptowania własnej natury. Harmonizuje ciało, umysł i duszę, dzięki temu łatwiej korzystać z głębokich pokładów energii, które z reguły pozostają niewykorzystywane. Zwiększa zaangażowanie w procesy medytacyjne, oraz wszelką działalność służącą doskonaleniu własnego człowieczeństwa. Łącząc umysł z sercem, wspaniale podnosi intuicję i umiejętność podejmowania właściwych decyzji. Anielska siła płynąca z tego symbolu pozwala na spokojne, a nawet radosne podejście do problemów dnia codziennego. Dodatkowo wzmaga odczuwanie satysfakcji na najwyższym poziomie, czyli radosnego kontemplowania własnych osiągnięć i wdzięczności płynącej z doceniania kosmicznej harmonii.

Gwiazda Życia

Pentagram
Jest to jeden z najsilniejszych energetycznie symboli używanych przez człowieka. Nie przez przypadek jest więc- adekwatnie do swej mocy, powszechnie szykanowany i negowany. Aktywuje bowiem rozległe pole ochronne, które automatycznie pozwala na odczuwanie prawdziwej wolności, a to oczywiście przekłada się na wychodzenie ze wszelkich stereotypów, dogmatów i tym podobnych ograniczających szczęśliwe życie programów. Chroni szczęśliwe życie! Dodatkowo ma bardzo szerokie spektrum pozytywnego działania na świadomość. Pogłębia więź z boskością- umysłem wszechświata i gwarantuje dostęp do niekończącego się źródła energii życiowej. Aktywuje piąty wymiar, czyli połączenie swojej indywidualnej Jaźni ze świadomością zbiorową. Podnosi umiejętność celowego zarządzania czasem, wpływania na kształt własnych myśli- a to procentuje świadomym panowaniem nad materią. Przygotowuje podwaliny stanowiące wstęp do Świadomej Kreacji- czyli życia w szczęściu, spokoju, ciągłym korzystaniu ze swej boskiej mocy wpływania na rzeczywistość zewnętrzną. Pobudza też kreatywność i zachęca do współdziałania z innymi ludźmi na rzecz lepszego jutra. Zaprasza do życia w odczuciu harmonijnej jedności.

Gwiazda transformacji - ośmioramienna

Gwiazda transformacji - ośmioramienna
Jej głównym przeznaczeniem jest wspomaganie świadomego procesu przebudowy własnego życia. Zachęca do poszukiwania najgłębszych prawd o życiu. Aktywuje górne czakry, czyli szersze spojrzenie na rzeczywistość. To zaś popycha do wzmożonej nauki, której celem jest uzyskanie ciągłego połączenia z własną podświadomością i jej najsubtelniejszą warstwą - czyli duszą. Umożliwia korzystanie z pamięci zapisanej w DNA. Ułatwia wszelkie procesy medytacyjne. Uaktywnia asertywność i umiejętność podejmowania najwłaściwszych decyzji oraz szybkości reakcji na niespodziewane zdarzenia. Rozszerzając świadomość pozwala na korzystanie z tzw. „efektu świadka”, czyli umiejętności obiektywnego spoglądania na własne życie i oceniania w sposób uniwersalny własnych czynów. Człowiek korzystający z jej wsparcia z łatwością potrafi wdrażać własne postanowienia w życie i ogromnie zwiększa siłę własnej woli. Dlatego doskonale służy ludziom wychodzącym z nałogów itp. Dodatkowo wspomaga subtelną opiekę pochodzącą od przodków lub przewodników duchowych. Jeśli ktoś potrzebuje przemiany własnego życia lub stoi na tzw. rozdrożu, bez wątpienia uzyska silne bodźce wspierające pozytywną energią.

Dłoń Fatimy

Dłoń fatimy
To jeden z najsilniejszych ochronnych symboli. Zapisana w nim energia łączy człowieka bezpośrednio ze Źródłem co aktywuje wyjątkowo mocne pole ochronne całego biopola. I dzieje się to na wszystkich płaszczyznach - ciała, umysłu i duszy, więc dodatkowo harmonizuje się ogólny przepływ energii w człowieku. Odpycha wszelkie przeciwności losu, odcina od wszelkich toksycznych osób, relacji, wampirów energetycznych itp. Pomaga w odnalezieniu sensu własnego życia, spojrzenia na nie w sposób pozytywny i z wdzięcznością. Zyskuje się przez to umiejętność budowania zewnętrznych warunków, w których wzrasta szczęście, radość, miłość i wszelkie pokrewne wartości sprzyjające spokojnemu życiu. Pozwala też na odkrywanie prawdy o życiu w ogóle, o celu istnienia człowieka i kosmosu. Umożliwia zdroworozsądkowe rozróżnienie między prawdą a iluzją, dzięki czemu życie nabiera naturalnej barwy. Ochrona i Prawda- tak można by w skrócie opisać ten symbol.

Symbol Harmonii

Symbol Harmonii
W najprostszym ujęciu harmonizuje przepływ energii między trzema podstawowymi elementami naszej świadomości, czyli Ciałem, Umysłem i Duszą. Przypomina, że bezdyskusyjnie każdy z nich jest tak samo ważny i wnosi tyle samo znaczenia do codziennego funkcjonowania człowieka. Ciało bowiem wymaga opieki i zdrowia, umysł- nauki i rozwoju, a dusza- oczywiście miłości i wszelkich pokrewnych uczuć. Dlatego symbol ten chroni i stymuluje te wartości. Zachęca do pracy ukierunkowanej na równomierny rozkład energii między tymi trzema składowymi naszego „JA”. Powinniśmy pamiętać, że zaniedbywanie jednego z elementów na pewno prowadzi do spadku jakości w innych. Harmonia istnienia zawiera się bowiem w dobrym balansowaniu energią, którą przeznacza się w odpowiednim kierunku, więc działanie uzyskiwane z tego symbolu jest tak wspaniałe, bo pozwala rozwijać umiejętność optymalizacji spożywania energii życiowej, (tzw- Orgonu).

Mer-Ka-Ba

Mer-Ka-Ba
Jest to jeden z najsilniej działających symboli na świadomość człowieka. Oznacza to, że nadzwyczaj mocno stymuluje do rozwoju duchowego i odkrywania swojego prawdziwego „JA”. Naprowadza na optymalną drogę życia, a dla podążającego nią człowieka jest tylko kwestią czasu spełnienie i szeroko rozumiana szczęśliwość. Wnosi do świadomości miłość do życia i umiejętność odkrywania doskonałości w całym stworzeniu na Ziemi. Integruje ze „Źródłem”, tym najgłębszym wymiarem istnienia w polu Serca, a to umożliwia człowiekowi dojrzenie, że wszystko jest ze sobą połączone, że na najsubtelniejszym poziomie- wszystko jest „Jednym”. Dlatego symbol ten sprawia, że wspaniale rośnie intuicja, mądrość i zaufanie do Świata. Wzrasta więc optymistyczne spoglądanie na rzeczywistość, bo człowiek zawsze czuje swoją siłę sprawczą i zawsze wie o tym, że rzeczywistość, której doświadcza, jest owocem jego uczuć, myśli i czynów, więc jeśli zawsze o tym pamięta, z pewnością zadba by były to jak najpiękniejsze i najszlachetniejsze wartości.

Kwiat Wenus

Kwiat Wenus
Zadaniem tego symbolu jest wprowadzanie subtelnej, pokojowej, łagodnej energii. Ponieważ jest to symbol związany z żeńską energią, harmonizuje i obniża nadmiar energii męskiej, która- jeśli jest w nadmiarze, prowadzi do rywalizacji, spięć i sporów. Łagodzi więc wszelkie konflikty i awantury, których częstym podłożem są wybujałe lub niewyrażone emocje. Dzięki temu działa uzdrawiająco na ciało i umysł. Energia pochodząca z tego symbolu jest ożywiająca i stymulująca. Potrafi czynić cuda, jeśli chodzi o poziom zdrowia organizmu, zarówno w najcięższych chorobach cielesnych (jak nowotwory) i psychicznych (jak depresje i nerwice). Uzdrawia więc kompleksowo, a dodatkowo łączy z wewnętrzną mocą życia, czyli zachęca do działania i wychodzenia naprzeciw przeciwnościom losu.