Orgonit duży

160,00 zł

Orgonit duży

Zaprogramowany jest na radość, szczęście, zadowolenie,

poczucie bezpieczeństwa, ochronę,

na odwagę do wyrażania swoich uczuć i opinii,

oraz na pozytywne spojrzenie w przyszłość.

W jego skład wchodzi miedź, stal, kryształ górski,

 aragonit, jaspis czerwony i serpentynit.

Jego waga to 464 g, średnica podstawy to 7,7 cm, wysokość to 9,1cm.

Ilość
In Stock

Kryształ Górski w Orgonitach:

Jest to kamień o najmocniejszym wpływie na człowieka. Ze względu na niepowtarzalne właściwości zwany jest królem minerałów. Posiada mnóstwo zalet wpływających pozytywnie na wszystkie sfery ludzkiego życia. Ze względu na dogłębne oczyszczanie przetwarzanej energii, jest obecny w każdym orgonicie. Usuwa z biopola wszelkie toksyczne naleciałości- fizyczne, mentalne, emocjonalne, stres itp. Dodatkowo wzbogaca procesową energię miękką, uzdrawiającą wibracją. Odblokowuje bardzo głęboko tkwiące złogi energetyczne, jednocześnie chroniąc przed powstawianiem nowych. Wzmacnia moc twórczego myślenia i odnajdywania najlepszych rozwiązań dla zaistniałych w życiu sytuacji. Posiada niepowtarzalną właściwość przeciwdziałania wszelkim lękom egzystencjalnym- takim jak strach przed śmiercią, chorobą, wypadkami itp. Kiedy świadomie korzystamy z tkwiącej w nim mocy, siła oddziaływania naszych myśli na otoczenie ogromnie się zwiększa. Wnosi do życia optymizm, jasność myślenia, zdolność koncentracji i ułatwia przeżywanie wysokich stanów szczęśliwości. Dodatkowo cechuje go pamięć fizyczna, więc wszystko co się dzieje podczas kontaktu z nim, zostaje zakodowane wewnątrz. Dzięki temu można świadomie zapisywać w nim myśli, słowa, uczucia. W orgonitach wykorzystuje się ten walor jako nośnik intencji i wizualizacji, które docelowo pracują dla dobra użytkownika.

Orgonit z Aragonitem:

Działa kojąco na dezorientację i spowodowane tym rozbite samopoczucie. Pobudza zmysły, pozwala na głębsze odbieranie bodźców z nich płynących. Zachęca do czerpania radości z ciała, jednocześnie sprawiając, że człowiek dobrze się w nim czuje. Uczy cierpliwości i spokojnego przeciwdziałania stresowi. Harmonizuje osoby biorące na swoje barki zbyt dużo obowiązków na raz. Dobrze neutralizuje cieki wodne i wszelkie szkodliwe promieniowanie pochodzące z ziemi. Doskonale równoważy energie we wszystkich sferach. To oznacza, że działa dobrze na zdrowie fizyczne, kojąco na nadwrażliwość emocjonalną, oraz stymulująco na sferę mentalną i podświadomą. Łączy człowieka z głęboko ukrytymi pokładami ziemskiej energii, dzięki czemu człowiek zdecydowanie może wprowadzać w otoczenie swoje postanowienia. Szczególnie wtedy, gdy jego działanie spotyka się z osobami energetycznie osłabionymi. Dzięki temu wprowadza między bliskich inspiracje wiodące do bardziej intensywnego życia.

Orgonit z Jaspisem czerwonym:

Oprócz podstawowych właściwości jaspisu, dodatkowo stymuluje sferę związaną z poczuciem własnego bezpieczeństwa. Ułatwia zbudowanie spokojnej przestrzeni wokół siebie. Chroni przed wpływami nieżyczliwych osób. Uziemia i ładuje człowieka energią, która ułatwia pokonywanie wszelkich przeciwności. Zwiększa pewność siebie i stymuluje twórczość. Bardzo dobrze obniża podatność na stres i wszelkie nieuzasadnione poczucie bezsilności. Zachęca do odważnego postępowania i zdecydowanego wyrażania własnych prawd i opinii. Po przez rozbudzenie niezależności, otwiera możliwość kreowania własnej przestrzeni życiowej. Dlatego poleca się ludziom rozpoczynającym nową drogę w życiu, podejmujących trudne zadania, nowożeńcom i świeżo upieczonym absolwentom.

Orgonit z Serpentynitem:

Wprowadza w otoczenie harmonizującą i witalizującą energię płynącą bezpośrednio z centrum ziemi. Łączy człowieka z jego naturalnym, często tajemniczym, wewnętrznym potencjałem duchowym. Stymuluje bowiem możliwość obudzenia w sobie mocy kundalini, jednocześnie wspomagając jej świadome rozwijanie. Co ważne, pomaga w zapanowaniu nad nią, ponieważ jeśli ta pozostaje niekontrolowana, doprowadza do obłędu. Pozwala też na regenerację wszystkich komórek, ułatwiając powrót do zdrowia po ciężkich chorobach. Dodatkowo posiada bardzo mocne działanie uziemiające, dzięki czemu chroni przed odrywaniem się od rzeczywistości oraz nadmierną wybuchowością emocjonalną. Ponad to pozwala uchronić się przed podejmowaniem zbyt pochopnych decyzji. Wspiera też wszystkie procesy medytacyjne, gdyż łagodzi silne wrażenia płynące z duchowych kontaktów z wyższymi wymiarami. Polecany ludziom zajmującym się rozwojem duchowym, oraz osobom o „gorącej głowie”, które kipią nadmierną energią, zaczynają wiele spraw na raz i nigdy nie mają czasu na analizę zaistniałych sytuacji.

duży 8
1 Przedmiot